logo

Jsem i na Facebooku. Stačí klik a jste tam...úvod

kurzy

kurzy reiki

výklad tarotových karet

výklad zdarma

automatická kresba

kyvadlo

reiki

reiki pro zvířátka

alergie

čakry

o mně

ceník


alergie               AlergieAlergie  je přehnaná, nepřiměřená reakce imunitního systému organizmu na látky, se kterými se běžně setkáváme v našem prostředí. Je způsobena nesprávnou aktivací protilátek ze skupiny imunoglobulinu E (IgE) vlivem daného alergenu. Spektrum projevů alergických reakcí je velmi široké, od banální rýmy až po anafylaktický šok, který může končit i smrtí.

Slovo „alergie“ vytvořili lékaři Clemens von Pirquet a Béla Schick v roce 1906. Zaznamenali, že někteří pacienti jsou přecitlivělí na běžně neškodné látky jako prach, pyl nebo některé potraviny. Tento fenomén nazvali alergií, podle řeckých slov allos (jiný nebo změněný stav) a ergon (práce, reakce, reaktivita).

(převzato z Wikipedie)

Já osobně snad neznám rodinu, kde by někdo netrpěl nějakou alergií. Je to velmi rozšířený fenomén poslední doby a spoustě lidem velmi znepříjemňuje život. Co už ale možná netušíte je, že alergie nevzniká kontaktem s alergenem, ale v naší hlavě. Jsou lidé, kteří mají alergickou reakci jen při pohledu na obrázek kočky nebo rozkvetlé louky a naopak, bylo dokázáno, že třeba v narkóze nebo bezvědomí vůbec nedochází k alergické reakci.

Takže, co s tím? Je třeba změnit něco jiného než prostředí, skladbu potravin, atd.....je třeba změnit podvědomé vzorce.

Alergie je přehnaná reakce, ale vůbec ne na alergen, ale na nějakou situaci, která se nám v těle uložila jako tato nepřiměřená reakce a to většinou v dětství.

Co pro Vás mohu udělat? Najdeme společně příčinu Vaší alergie, a když odstraníme příčinu, pak zmizí i následek – Vaše alergie. Nečekejte ale, že já mávnu kouzelným proutkem a Vy budete zdrávi. Jako všechny ostatní metody, které používám i tady je nutná Vaše aktivní spolupráce a potřeba opravdu věci, a tedy hlavně sám sebe, změnit.

počítadlo.abz.cz

© Payakas 2013