logo

Jsem i na Facebooku. Stačí klik a jste tam...úvod

kurzy

kurzy reiki

výklad tarotových karet

výklad zdarma

automatická kresba

kyvadlo

reiki

reiki pro zvířátka

alergie

čakry

o mně

ceník


já               O mněNarodila jsem se ve znamení Lva v roce Ohnivého Koně, což přináší spoustu energie do života a ne vždy jsem si s ní uměla správně poradit. Studovala jsem nejdříve chemickou průmyslovku a ve studiu chemie jsem pokračovala i na vysoké škole. Od té doby pracuji ve výzkumu a vývoji léků. Ano, může to znít paradoxně, že teď léčím bez své milované chemie. Ale já po nikom nechci, aby přestal brát léky, aby přestal chodit k lékaři. Vše se může krásně doplňovat a je jen na nás, jakou metodu si pro své zdraví vybereme.

Již v dětství se mi občas stávalo, že jsem některé věci „věděla dopředu“. Pak jsem zjistila, že cítím, kde někoho bolí záda při masáži, aniž bych se ho dotkla. Dlouhá léta jsem těmto intuicím nepřikládala velký význam. Taky na to nebyl čas, měla jsem spoustu starostí s praktickými záležitostmi, s rodinou, prací, penězi i se zdravím. Pak se ale „podivné náhody“ staly častějšími a já jsem cítila, že jsou věci „mezi nebem a zemí“. Zpočátku jsem měla strach nejen ze znalostí, ale i z toho, abych nenaletěla nějakému podvodníkovi, vždyť těchto metod přibývá, jak hub po dešti. Ale člověk nemá nic odsuzovat jen proto, že to nezná a nerozumí tomu a tak jsem začala pátrat po informacích a dělat si různé kurzy. Navíc, pro mě je velmi důležitá vlastní zkušenost, potřebuji vidět věci na vlastní oči, šáhnout si vlastníma rukama. Moje učitelka Reiki to se mnou neměla snadné, měla jsem spoustu pochybností a otázek. Ale pak jsem viděla energii vycházející z čakry na vlastní oči, cítila jsem jí ve svých rukách, cítila jsem jí z rukou ostatních. Učila jsem se na svých nejbližších, lidech i zvířátkách, pomáhá mi rodina, přátelé, kolegové v práci. Každý úspěch mě posiluje, každá správně určená diagnóza mě utvrzuje v tom, že to funguje.

Jen pro představu uvádím část kurzů, které jsem absolvovala. Stále jezdím na různé semináře, čtu spoustu knih a článků, hledám a třídím si informace. Zajímám se i o mnoho dalších souvisejících oborů jako astrologie, numerologie, NLP (neurolingvistické programování)...

Taroty - význam a výklad karet; Kurz profi tarotu

Čištění prostorů

Kyvadlo a léčení skrze vyšší já, (LSVJ)

Reiki I, II a III

Kundalini-reiki I a II

Shamballa 1024 I - IV

Metoda EFT – technika emociální svobody (léčení poklepem)

Automatická kresba I a II

Základy šamanismu

Uzdrav svou alergii

počítadlo.abz.cz

© Payakas 2013